FORUMUL SAW
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUMUL SAW


 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 PREZENATREA FORUMULUI

In jos 
AutorMesaj
pushtiu

pushtiu


Mesaje : 15
Data de înscriere : 08/12/2008
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

PREZENATREA FORUMULUI Empty
MesajSubiect: PREZENATREA FORUMULUI   PREZENATREA FORUMULUI Icon_minitimeMar Dec 09, 2008 11:28 am

PREZENTAREA FORUMULUI


CATEGORIA ORGANIZAREA SAW
Aceasta categorie a fost creeata pentru a va prezenta organigrama SAW ,drepturile si obligatiile tuturor membrilor precum si regulamentul de ordine interioara

CATEGORIA PROBLEME MILITARE
Forumul "RAPOARTE MILITARE"
Acest forum a fost creeat pentru a putea posta rapoarte de batalie cu mici explicati despre cum ati procedat EX.:am blocat portul 4 ore dupa care am atacat si am jefuit x resurse si in felul asta isi vor face si membri mai mici o idee despre jafuri si vom putea vedea si noi care este puterea militara a familia SAW
Forumul"RAPOARTE DE SPIONARE"
Acest forum a fost creeat special pentru membri mai mici sa fie ajutati de cei mari care au spionat un oras dar nu au de gand sa il atace.Se va posta rapoartele de spionare,coordonatele si numele orasului spionat iar alaturi de aceste informatii sa puna indicatii despre cum ar trebui sa procedeze sau numarul si tipul de unitati cu care ar trebui sa jefuiasca
Forumul "DISCUTII GENERALE DESPRE ARMATA"
Acest forum a fost creeat special pentru cei care au nelamuriri sau intrebari referitoare la armata-am rugamintea sa cititi toate posturile referitoare la armata inainte de a deschide un nou topic cu o tema deja existenta

CATEGORIA SCHIMB DE RESURSE SI TRATATE
In aceasta cateforie se va posta numele si coordonatele orasului ,numarul de tratate/resurse disponibile .In momentul in care se incheie un tratat/schimb de resurse si din valoarea initiala a mai ramas o anumita parte se va face edit al postului unde se va trece cantitatea disponibila
In momentul in care nu mai sunt resurse/tratate disponibile se va face un ultim edit OFERTA NU MAI ESTE DE ACTUALITATE si se va cere inchiderea topicului
In afara celor 2 forumuri mai avem un forum deschis "discutii generale despre dezvoltare unde membri mai experimentati vor putea deschide topicuri cu indicii despre o dezvoltare mai rapida
CATEGORIA "DISTACTIE &TIMP LIBER"
Aceasta categorie a fost creeata special pentru a posta tot ce doriti informatii despre lifestyle ,hobby-uri ,sanatate,stiri
La cererea unui membru in aceasta categorie se poate deschide un nou forum cu tema dorita de acesta
CATEGORIA "REGULAMET FORUM"
Aceasta categorie a fost facuta pentru regulamentul si prezentarea forumului
Sus In jos
http://aliantaSAW.forumotion.com
 
PREZENATREA FORUMULUI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULAMENT FORUMULUI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUMUL SAW :: REGULAMENT FORUM :: REGULAMENT FORUM-
Mergi direct la: